NATURALNIE czyste powietrze

Większość z nas spędza najwięcej czasu w pomieszczeniach zamkniętych. Wiele czynników ograniczających często wentylację pomieszczeń tj. szczelne okna i nowoczesne technologie ociepleń może powodować alergie, bóle głowy, senność i kłopoty z oddychaniem. Możemy starać się utrzymać w pomieszczeniach zamkniętych czyste powietrze stosując odpowiednie oczyszczacze. Oczyszczacz powietrza Oxygen Ultra wyposażony jest w technologię PlasmaWaveTM, która neutralizuje bakterie i zapachy w mieszkaniu. Ten wyjątkowo cichy oczyszczacz powietrza jest łatwy w utrzymaniu, ma styl, który komponuje się z każdym wnętrzem oraz moc pozwalającą na wykorzystanie w dużych pomieszczeniach do 38m2. Posiada trójstopniową filtrację: Filtr węglowy ograniczający mocno zapachy, filtr HEPA wychwytujący zanieczyszczenia   przenoszone   w powietrzu oraz technologię PlasmaWaveTM odświeżającą powietrze. Sterowanie urządzeniem odbywa się ręcznie lub za pomocą pilota.


Podobne wpisy:
  1. Elegancki Miki
  2. Wertykulator VIKING LB 540
  3. POLBRUK PETRA – Śródziemnomorskie Inspiracje
  4. Impuls na zapachy
  5. Łatwa i szybka izolacja dachów – system Balextherm Soft

Temat: "NATURALNIE czyste powietrze" komentowano: 2 razy

avatar


Elizza pisze:   

Oj, to prawda odkąd mam założone okna plastikowe, strasznie jest duszno. A zimą wpuszczam tylko wilgoć, także wietrzenie nic nie daje. Powinnam zaopatrzyć się w takie urządzenie, może by coś to dało

avatar


Aleksandra pisze:   

Nie może tylko na pewno. Jestem tego przykładem, mam od paru lat i na prawdę warto mieć takie urządzenie. Dodatkowo wydobywa lekki zapach i w moich mieszkaniach nigdy nie czuć brzydkich zapachów.

Komentuj wpis

  Username [*]

  Email Address [*]

  Website

Subscribes to this post comments updates

Please Note: Your comment will be under moderation. Don't resubmit please. Thank you.